قالب وردپرس
logo-mini

فرم تماس- پرسش های متداول

فرم تماس

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما

پرسشهای متداول

فرایند ایجاد یک پروژه برای فتوگرافی محصولات توسط استودیو سایه چیست؟

این فرایند در بدو امر، مستلزم ارائه اطلاعات عمومی در خصوص حوزه کسب و کار شما می باشد تا بتوان با شناخت آن حوزه توسط اعضای تیم استودیو سایه و همچنین موضوعات و ابعادی که می بایست از محصولات و خدمات شما بتصویر کشیده شوند مشخص گردد. در قدم بعدی، شناخت رقبای شما نیز برای ما مهم است تا بتوانیم با خلق تصاویر متمایز به توسعه و نفوذ برند شما کمک کنیم. سایر مراحل بعدی شامل تدوین سناریو برای محصولات مورد نظر و فرایند اجرایی عکاسی می باشد.

تصاویر تهیه شده در استودیو سایه چگونه و با چه فرمتی تحویل می شود؟

طبق روال استودیو، تصاویر تهیه شده با کیفیت اصلی و در ابعاد اصلی به مشتری تحویل میگردد تا بتواند در کلیه برنامه های تبلیغاتی و اطلاع رسانی استفاده نماید. البته بواسطه ارتباط میان استودیو سایه و گروه برندینگ سایه، این امکان نیز وجود دراد تا تصاویر بر اساس نیاز استفاده در کاتالوگ، وب سایت، بروشور، پمفلت، لیفلت، و سایر محیط های اطلاع رسانی گرفته شوند و در همان قالب بهمراه تصاویر اصلی تحویل گردند. مزیت گزینه دوم، اینست که نیاز به گرفتن تعداد زیادی از تصاویر نیست تا از بین آنها بر اساس کاتالوگ و مدیای مربوطه انتخاب شود. بلکه تصاویر بتعداد نیاز تولید خواهند شد.

لطفا در خصوص "فتوباکس" و نحوه عملکرد آن توضیحات تکمیلی را ارائه فرمایید

فتوباکس در حقیقت یک کانال برای عرضه و فروش تصاویر با کیفیت به مخاطبان آنهاست. هر فرد حرفه ای و فعال در حوزه عکاسی و تصویر می تواند در فتوباکس حساب کاربر ی داشته باشد و تصاویر خود را برای فروش عرضه نماید. البته تصاویر توسط کادر کارشناسی استودیو سایه بررسی خواهند شد تا کیفیت فتوباکس در حد مناسبی حفظ شود. برای هر عکس بر اساس شاخصهای مربوطه تعرفه تعیین میگردد و در صورت هر خرید توسط مشتری، فایل تصویر خریداری از طریق لینک ارسال میگردد. بخشی از هزینه نیز بر اساس تعرفه فتوباکس به حساب عرضه کننده تصویر واریز می شود.

اطلاعات تماس

  • info@sayeh-studio.com
  • ۰۹۳۵۴۸۲۲۶۳۷-۸۸۲۷۷۵۲۰
  • ۰۲۱۸۹۷۸۲۴۹۷
  • تهران، کوی نصر (گیشا)، خیابان ۳۲، تقاطع خ نادری نیا، شماره ۵۵، واحد ۲